Irská kultura v ČR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Irská kultura v ČR

Fórum o (nejen) Irské hudbě, tanci a kultuře v České republice i v zahraničí.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Uvítání + Nápověda pro užívání fóra.

Goto down 
AutorZpráva
Zenethian
Administrátor
Zenethian


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 16. 01. 06

Uvítání + Nápověda pro užívání fóra. Empty
PříspěvekPředmět: Uvítání + Nápověda pro užívání fóra.   Uvítání + Nápověda pro užívání fóra. EmptyTue 17 Jan ŕ 5:50

Zdravím! Smile
Již delší dobu jsem přemýšlel o založení fóra týkajícího se Irska a irské hudby především, ale bohužel mé znalosti práce s internetovými stránkami mi nedovolily moje představy uskutečnit. Naštestí jsem narazil na možnost vytvoření tohoto jednoduchého, ale praktického fóra, které je podle mého názoru naprosto dostačující pro diskuzi nad různorodými tématy, které (nejen) Irsko nabízí...

Doufám že se vám zde bude líbit a přeji diskuzi zdar! cheers

Martin Medek (Zenethian) Twisted Evil
----------------------------------------

Question Nápověda Question
Ovládání tohoto fóra je velice jednoduché, ale pro jistotu zde vložím jednoduché rady ohledně zakládání fór a přispívání do nich.

- Pokud chcete založit nové téma, stačí vejít do určitého fóra (např. Housle) a kliknout vlevo dole na stránce na tlačítko "Nové téma" (jak nečekané). Po zvolení názvu a zároveň napsání prvního (úvodního) příspěvku se fórum automaticky vytvoří.
- Pokud chcete do fóra přispívat, stačí v něm kliknout (opět vlevo dole) na tlačítko odpovědět a napsat příslušnou zprávu.
- Lze také použít odpověd s citací, kdy se nad vaší zprávou objeví v tabulce přepsaná zpráva na kterou reagujete.

Pokud máte nějaké další dotazy, napište je prosím do fóra "Dotazy na chod fóra". Děkuji! Wink
Návrat nahoru Goto down
https://irsko.forumczech.com
 
Uvítání + Nápověda pro užívání fóra.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Irská kultura v ČR :: O fóru :: Informace o fóru-
Přejdi na: