Irská kultura v ČR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Irská kultura v ČR

Fórum o (nejen) Irské hudbě, tanci a kultuře v České republice i v zahraničí.
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu!

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Zenethian
Administrátor
Zenethian


Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 16. 01. 06

Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! Empty
PříspěvekPředmět: Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu!   Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! EmptyTue 17 Jan ŕ 7:33

Hledáme do nově vznikající pražské formace hrající (ne)tradiční irskou hudbu slušně hrajícího hráče/hráčku na příčnou flétnu. Zatím hrajeme ve složení kytara, kytara/knoflíková harmonika, housle, bodhran
Doufám že se tu někdo najde Wink
Návrat nahoru Goto down
https://irsko.forumczech.com
Duludka
Duine ag dul an bealach



Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 24. 03. 06

Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu!   Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! EmptyWed 12 Apr ŕ 13:53

smůla...hraju na zobcovou a jsem z "vychodniho cipu republiky"
Návrat nahoru Goto down
Andruska
Duine ag dul an bealach



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 03. 06

Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu!   Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! EmptyThu 13 Apr ŕ 6:12

Ahojky, já jsem sice z Prahy, hraju na příčku (hrála jsem přes čtyři roky s folkrockovou kapelou), ale koukám, že ta nabídka je někdy z ledna, takže už možná nebude tak úplně aktuální Smile Kromě toho mám teď práce nad hlavu s přípravama na státnice Rolling Eyes Každopádně, kdybyste si ještě chtěli zahrát s nějakou flétnou třeba tak ke konci května, určitě se ozvěte Smile Zdraviiiim
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu!   Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hledá se hráč/hráčka na příčnou flétnu!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Irská kultura v ČR :: Irská hudba :: Hudební nástroje :: Flétny-
Přejdi na: